Verkoop afmeerplaatsen in Houkepoort (verkocht)
Gepubliceerd op in Sneek - Houkepoort.
In Houkepoort ervaar je iedere dag een ultiem vakantiegevoel. Met uitzicht op de natuur en een gunstige ligging aan doorgaand vaarwater.
Afmeerplaatsen te koop
Veel percelen in de wijk hebben al een afmeerplaats. In de havenkom, centraal gelegen in de wijk, zijn nog 16 afmeerplaatsen beschikbaar. Wij bieden 10 afmeerplaatsen te koop aan. De andere 6 afmeerplaatsen blijven gereserveerd voor de waterwoningen die nog worden ontwikkeld.
Locatie
De 10 afmeerplaatsen zijn in 2024 aangelegd en liggen aan de zijde van de Noorderrak. De afmeerplaatsen hebben een afmeting van ongeveer 4 x 8 meter en zijn voorzien van een gedeelde opstapsteiger.
Duurzaamheid
Wij vinden het belangrijk dat er bij de aanleg van voorzieningen aandacht is voor duurzame materialen. De steigers zijn daarom onder andere gemaakt van gerecycled kunststof.
Verkoopprijs
De afmeerplaatsen worden verkocht voor een vaste koopprijs van € 17.500 inclusief BTW v.o.n. (inclusief notariskosten)

Voorwaarden:
- De grootte van de afmeerplaatsen is ca 32 m2
- Bestemming water met functie afmeerplaatsen
- Andere bouwwerken zijn niet toegestaan
- De opstapsteiger is een gedeelde steiger, de kopers zijn zelf verantwoordelijk voor het onderhoud aan de steiger en de aanmeerpaal
- De gemeente blijft eigenaar van het openbaar gebied, inclusief de walbeschoeiing met voorzieningen
Inschrijven en toewijzing
Je kunt je niet meer inschrijven voor een afmeerplaats.
De toewijzing
Bij meerdere inschrijvingen wordt er geloot. Bewoners van de wijk Houkepoort die nog geen afmeerplaats hebben of niet aan het eigen perceel kunnen afmeren, krijgen voorrang bij de toewijzing. Een inschrijver heeft recht op maximaal één afmeerplaats. Ongeveer twee weken na de sluitingsdatum van de inschrijving worden de afmeerplaatsen toegewezen. Inschrijvers worden geïnformeerd over de uitslag. Dat gebeurt telefonisch of via de mail.
Bij meerdere inschrijvingen vindt de volgorde van de toewijzing plaats via loting. Mensen die een afmeerplaats krijgen toegewezen kunnen, indien er nog keus is, hun voorkeur voor een afmeerplaats aangeven.
In geval van loting zal Elan Notarissen de loting uitvoeren.
Contact
Heb je nog vragen? Neem dan contact op met de heer S.W. van Steinvoorn van team Vastgoed, via 14 0515 of stuur een mail naar vastgoed@sudwestfryslan.nl.

