Veel bezoekers open dag nieuwbouw buitendienst
Gepubliceerd op in Nieuws, Nieuwbouw buitendienst.
Afgelopen zaterdag organiseerden we samen met Bouwgroep Dijkstra Draisma een open dag van onze nieuwe buitendienst in Bolsward. Tijdens de open dag kon je zien hoe we zoveel mogelijk natuurlijke en hergebruikte materialen gebruiken.
Groot succes
Er kwamen enorm veel bezoekers op af, van omwonenden tot bouwprofessionals. Alleen of met het hele gezin. Prachtig om te zien dat zoveel mensen benieuwd zijn naar circulair bouwen en onze nieuwe buitendienst!
Samen met onderaannemers
Er waren 11 onderaannemers. Zij lieten onder andere zien hoe je kunt bouwen met natuurlijke en hergebruikte materialen. Bijvoorbeeld: oude koelcelpanelen in de gevel en oude spijkerbroeken in het plafond. Ook kon je zien hoe we regenwater opslaan.
Ook voor kinderen leuk
Ook voor de kinderen was er veel te doen. Ze konden een VR-bril opzetten, timmeren of spelen in het zand. Voor elk wat wils.
De komende maanden bouwen we verder
Bouwgroep Dijkstra Draisma levert de nieuwe buitendienst in de zomer op.
Meer weten?
Ga dan naar de pagina nieuwbouw van de buitendienst.








