Team sport

Ons sportteam bestaat uit Buurtsportcoaches en beleidsmedewerkers. Wij zetten ons samen in voor sport en bewegen in de gemeente. We jagen aan, ondersteunen sportverenigingen en springen in op jullie behoefte. Ook zetten we sport in als middel om op tijd problemen te voorkomen. Zo verlenen we subsidies, onderhouden onze sportaccommodaties en stimuleren deelname aan sport.

Marketing cookies noodzakelijk

"Sporten en bewegen is belangrijk in onze samenleving. Dat is ook logisch. Sporten is leuk! Het zorgt voor ontmoetingen tussen mensen, betrokkenheid, ontwikkeling van inwoners en gezond oud worden. Wie wil dat nou niet?"

De Buurtsportcoaches

Irene Bok

Irene Bok

Coördinator Buurtsportcoaches

06-514 420 16
i.bok@sudwestfryslan.nl

Rik de Vries

Rik de Vries

Buurtsportcoach

Bolsward en omstreken

06-514 420 17
rik.devries@sudwestfryslan.nl

Rika Wind

Rika Wind

Buurtsportcoach

Bolsward en omstreken

06-514 419 95
r.wind@sudwestfryslan.nl

Dorien van Steen

Dorien van Steen

Buurtsportcoach

Kernen rondom Sneek

06-239 306 38
d.vansteen@sudwestfryslan.nl

Bernard IJdema

Bernard IJdema

Buurtsportcoach

Sneek Zuid

06-152 018 10
b.ijdema@sudwestfryslan.nl

Buurtsportcoach Catharina Kuipers

Catharina Kuipers

Buurtsportcoach

06-211 877 60
c.kuipers@sudwestfryslan.nl

Hilde Dijk

Hilde Dijk

Buurtsportcoach

Kernen rondom Sneek

06-239 303 11
h.dijk@sudwestfryslan.nl

Rene van Dam

René van Dam

Buurtsportcoach met verenigingsondersteuning

06-305 659 09
r.vandam@sudwestfryslan.nl

Tinie Zijlstra

Tinie Zijlstra

Buurtsportcoach

IJsselmeerkust

06-517 514 19
t.zijlstra@sudwestfryslan.nl

Bonnie Wouda

Bonnie Wouda

Buurtsportcoach

IJsselmeerkust

06-257 170 09
b.wouda@sudwestfryslan.nl

Karin Batteram

Karin Batteram

Buurtsportcoach

Dorpen vanuit voormalig Littenseradiel

06-462 340 64
k.batteram@sudwestfryslan.nl

Miranda Veenstra

Miranda Veenstra

Buurtsportcoach

Sportstimuleringsprojecten

06-122 743 08
mi.veenstra@sudwestfryslan.nl

Jan Dupon

Jan Dupon

Buurtsportcoach met verenigingsondersteuning

06-306 383 06
j.dupon@sudwestfryslan.nl