Team sport.

Ons sportteam bestaat uit Buurtsportcoaches en beleidsmedewerkers. Wij zetten ons samen in voor sport en bewegen in de gemeente.

We jagen aan, ondersteunen sportverenigingen en springen in op jullie behoefte. Ook zetten we sport in als middel om op tijd problemen te voorkomen. Zo verlenen we subsidies, onderhouden onze sportaccommodaties en stimuleren deelname aan sport.

“Sporten en bewegen is belangrijk in onze samenleving. Dat is ook logisch. Sporten is leuk! Het zorgt voor ontmoetingen tussen mensen, betrokkenheid, ontwikkeling van inwoners en gezond oud worden. Wie wil dat nou niet?"

De Buurtsportcoaches.

Irene

Irene Bok

Coördinator Buurtsportcoaches

06-514 420 16
i.bok@sudwestfryslan.nl

Rik

Rik de Vries

Buurtsportcoach

Bolsward en omstreken

06-514 420 17
rik.devries@sudwestfryslan.nl

Rika

Rika Wind

Buurtsportcoach

Bolsward en omstreken

06-514 419 95
r.wind@sudwestfryslan.nl

Dorien

Dorien van Steen

Buurtsportcoach

Kernen rondom Sneek

06-239 306 38
d.vansteen@sudwestfryslan.nl

Bernard

Bernard IJdema

Buurtsportcoach

uitvoering Sneek Zuid

06-256 906 75
b.ijdema@sudwestfryslan.nl

Jelle

Jelle de Jager

Buurtsportcoach

uitvoering Sneek Noord

06-463 744 63
j.dejager@sudwestfryslan.nl

Hilde

Hilde Dijk

Buurtsportcoach

Kernen rondom Sneek

06-239 303 11
h.dijk@sudwestfryslan.nl

Rene

René van Dam

Buurtsportcoach met verenigingsondersteuning

06-305 659 09
r.vandam@sudwestfryslan.nl

Tinie

Tinie Zijlstra

Buurtsportcoach

IJsselmeerkust

06-517 514 19
t.zijlstra@sudwestfryslan.nl

Bonnie

Bonnie Wouda

Buurtsportcoach

IJsselmeerkust

06-257 170 09
b.wouda@sudwestfryslan.nl

Karin

Karin Batteram

Buurtsportcoach

Dorpen vanuit voormalig Littenseradiel

06-462 340 64
k.batteram@sudwestfryslan.nl

Miranda

Miranda Veenstra

Buurtsportcoach

Sportstimuleringsprojecten

06-122 743 08
mi.veenstra@sudwestfryslan.nl

Jan

Jan Dupon

Buurtsportcoach met verenigingsondersteuning

06-257 170 03
j.dupon@sudwestfryslan.nl

Carolien

Caroliene Lemstra

Buurtsportcoach

Sociaal Domein

06-218 424 10
c.lemstra@sudwestfryslan.nl