Raads- en commissieleden PvdA

Meer informatie over de partij kun je lezen op de website van de PvdA.

Marijke Roskam

Fractievoorzitter

Bolsward
raadslid.roskam@sudwestfryslan.nl

Nevenfuncties

  • Dagvoorzitter, trainer en adviseur (bezoldigd, 32 uur per week)
  • Lid Raad van Toezicht Stichting Frysk Film en Media Platform (onbezoldigd, 2 uur per maand)

Aagje Bouwhuis-Harkema

Raadslid

Workum
06 418 268 67
raadslid.bouwhuis1@sudwestfryslan.nl

Nevenfuncties

  • Coördinator Cultuur & Educatie bij Cultuur Kwartier Sneek – Akte2 (bezoldigd, 18 uur per week)
  • Secretaris zwemvereniging Workum (onbezoldigd, 1 uur per week)
  • Lid van belangenvereniging It Soal (onbezoldigd, 1 uur per week)

Onderneming waarin betrokkene financieel belang heeft:

  • Verhuur eigen chalet op camping It Soal te Workum

Johan Feenstra

Raadslid

Sneek
06 445 461 11
raadslid.feenstra@sudwestfryslan.nl

Nevenfuncties

  • Senior adviseur Bestuur en Management (bezoldigd, 36 uur per week)
  • Vrijwilliger Harley Davidson club Fryslân (onbezoldigd)

Mark Konst

Raadslid

Sneek
06 519 641 56
raadslid.konst@sudwestfryslan.nl

Nevenfuncties

  • Consulent probleemgedrag, Kwadrantgroep (bezoldigd, 24 uur per week)

Marianne Poelman

Raadslid

Sneek
06 156 088 80
raadslid.poelman@sudwestfryslan.nl

Nevenfuncties

  • Directeur Stichting Technolab SWF (bezoldigd, 24 uur per week)
  • Bestuurslid netwerkcentrum Leeuwarden (onbezoldigd, 2 uur per week)
  • Coördinator hersenstichting (onbezoldigd, 30 uur per jaar)
  • Raad van Advies Sterk Technisch Onderwijs (onbezoldigd, +/- 70 uur per jaar)

Pieter Jan Scholtanus

Raadslid

Sibrandabuorren
06 373 214 61
raadslid.scholtanus@sudwestfryslan.nl

Nevenfuncties

  • Senior beleidsmedewerker HR CBO Noardeast Fryslân onderwijs en kinderopvang (bezoldigd, 34 uur per week)
  • Kerkrentmeester PKN De Lege Geaen (onbezoldigd, 2 uur per week)

Piety van der Veer

Raadslid

Sneek
06 460 679 70
raadslid.vanderveer1@sudwestfryslan.nl

Nevenfuncties

  • Eigen onderneming woonaccessoires winkel (bezoldigd, 36+ uur per week)

Pier Visser

Raadslid

Sneek
06 343 227 65
raadslid.visser@sudwestfryslan.nl

Nevenfuncties

  • Medewerker informatievoorziening Rijkswaterstaat Noord Nederland (bezoldigd, 36 uur per week)