Glasvezel in Súdwest-Fryslân.

Verschillende bedrijven willen glasvezel aanleggen in Súdwest-Fryslân. Daarmee wordt supersnel internet straks op veel adressen mogelijk. In veel kernen in onze gemeente staat supersnel internet hoog op de wensenlijst. Terecht, want goede digitale verbindingen zijn van groot belang. Niet alleen voor de economische ontwikkeling van ons platteland, maar juist ook voor de sociale ontwikkeling van onze inwoners in de vele kernen die onze gemeente heeft.

In de komende periode doen deze bedrijven een aanbod aan de inwoners voor wie het geldt. Ze organiseren daarnaast informatiebijeenkomsten.

Organisaties en meer informatie.

Laat je goed informeren over de mogelijkheden voordat je een keuze maakt. De bedrijven die interesse hebben om glasvezel aan te leggen in Súdwest-Fryslân zijn:

Voor informatie kun je contact opnemen met de bovenstaande bedrijven.